Vrabotuvanje.com - Градежен инженер - Скопје - Саник Инженеринг
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежен инженер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Саник Инженеринг
 

Саник Инженеринг е градежна компанија основана 23.01.2006 со 13 годишно искуство во областа на градежништвото. Основана од страна на Сашо Петковски компанијата веќе има тим од 20 вработени кои постојано се стремат кон постигнување на светските трендови и квалитет во градежништвото пружајќи ви идеално решение коешто вие ќе го нарекувате дом!

Саник Инженеринг има потреба од следната работна позиција

​Градежен инженер


Потребни квалификации:

  • Високо образование ВСП (Градежен факултет)
  • Со или без работно искуство (предност ќе имаат кандидатите со работно искуство)
  • Искуство во водење на градби

Ние нудиме:

  • Редовни месечни примања, к-15 и бонуси
  • ​Пријатна работна атмосфера

 Доколку ги исполнувате условите и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете кратка биографија со назнака за позицијата, преку полето Брза Апликација.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде