Vrabotuvanje.com - Возач - Странство - РЕД ШПЕД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Странство, Шпанија

Рок за пријавување:

  • РЕД ШПЕД ДООЕЛ

Транспортна фирма од Словенија има потреба од шофери со македонски документи или со ЕУ документација за работа во ЕУ

Возачи

 
 

Релации:

  • Данска-Шпанија, Шпанија-Германија, Норвешка-Шпанија 

Профил на кандидатот:

  • Возачка дозвола Ц+Е категорија 
  • Претходно работно искуство како возач на шлепер плус приколка 
  • Одговорна и сериозна личност 

Услови од компанијата:

  • Атрактивна заработувачка, стабилни приходи, платена дневница плус бонуси, платени патни трошоци нагоре и надолу, редовно осигурување

Доколку ги исполнувате нашите услови, аплицирајте со испраќање на Вашата професионална биографија преку полето Брза Апликација со назнака “Возач” во насловот на пораката. 

Контакт број за прелиминарен состанок 078-264-893.

Огласот е отворен 30 дена од датумот на објавување. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде