Vrabotuvanje.com - Персонал за работа во месара - Скопје - Веро Маркети
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа во месара

Скопје

Рок за пријавување:

  • Веро Маркети

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде