Vrabotuvanje.com - Магационер и Возач/Доставувач - Скопје - ИНКОФУДС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер и Возач/Доставувач

Скопје

Рок за пријавување:

Инкофудс ДОО е официјален увозник и дистрибутер на следните брендови: Lindt, Caffarel, Loacker, Merba, Benlian Foods, Rigoni di Assiago, El Almendro! Заради зголемување на обемот на работа има потреба од проширување на својот тим со следните позиции:

1. МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК
2. ВОЗАЧ/ДОСТАВУВАЧ 

Повеќе информации на сајтот: www.inkofoods.mk

 


МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК

Реон - Скопје


       Опис на работна позиција:

 • Спремање на роба за испорака по претходно добиени нарачки
 • Одговорност за робата која ја спрема
 • Прием на роба во магацин

       Потребни квалификации и вештини:

 • Минимум ССС
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б категорија ќе се смета за предност
 • Вредна и одговорна личност
 • Способност за тимска работа

Работно време: 40 часа неделно


ВОЗАЧ/ДОСТАВУВАЧ 

Реон - Скопје


       Опис на работна позиција:

 • Утовар, превоз и дистрибуција на производите по дефинирани релации
 • По потреба помагање во магацин
 • Комплетна грижа за возилото кое му е дадено на користење
 • Водење уреден патен налог и грижа за документацијата за возилото и робата која се дистрибуира

       Потребни квалификации и вештини:

 • Минимум ССС
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б категорија (минимум 2 години активен возач)
 • Мотивирана и динамична личност 
 • Подготвеност за тимска работа
 • Флексибилност

Работно време: 40 часа неделно

 
Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате горе наведените услови, Ве охрабруваме Вашата професионала биографија (CV) да ја доставите преку полето Брза Апликација со назнака за позицијата за која аплицирате.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде