Vrabotuvanje.com - Ѕидаротесари - Куманово - РАПИД БИЛД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • РАПИД БИЛД

 

РАПИД БИЛД ДОО Куманово има потреба од следната работна позиција:

ЅИДАРОТЕСАРИ
за реон Куманово
 

Вработениот е со редовно работно време и секако му се платени сите придонеси.

Потребни квалификации:

  • Работно искуство ќе се смета за предност 
  • Исполнителен, иницијативен
  • Способност за тимска работа 
  • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

Личен профил:

  • Организираност и одговореност
  • Комуникативност
  • Посветеност, лојалност, иницијативност
  • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе

Карактеристика за работното место: способност за самостојно извршување на работите, почитување на зададени рокови за исполнување обврски, поттикнување на тимскиот дух во работењето.

Сите заинтересирани кандидати вработени во компанијата можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 070/342-758.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде