Vrabotuvanje.com - Помошничка/Куварка - Јасеново - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошничка/Куварка

Јасеново

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                      


​За потребите на фамилија – клиент на Вработување Онлине
објавуваме оглас за следната работна позиција:

ПОМОШНИЧКА/КУВАРКА

Локација на домот: 
Јасеново - на 2 километри источно од патот Прилеп-Велес
 

Квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Пожелно предходно работно искуство;
 • Кулинарски вештини.

Главни работни задачи:

 • Одржување на базен и летниковец;
 • Помош во одржување на двор и градина;
 • Надгледување и известување на семејството за потребни поправки и измени;
 • Кулинарски вештини - подготовка на скара.

Способности, вештини и лични квалитети:

 • Професионален однос кон работата;
 • Одговорна и лојална личност;
 • Грижа, љубезност и педантност;
 • Самоиницијативност и посветеност на работата;
 • Соодветна комуникација и професионален однос со семејство.
 
*Плата 18.000,оо денари со можност за напредување.
 
Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде