Vrabotuvanje.com - Шофер на цистерна за превоз на опасни материи - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шофер на цистерна за превоз на опасни материи

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF бензинска пумпа има потреба од
Шофер на цистерна за превоз на опасни материи
 
 
Потребни документи:
  • Возачка дозвола E 
  • АДР дозвола
  • Тахографска картица
  • Сертификат за учество во домашен и меѓународен патен сообраќај
  • Меѓународна возачка дозвола
 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “Шофер на цистерна за превоз на опасни материи”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде