Vrabotuvanje.com - Агент за продажба (м/ж) - Скопје - Мери Карпет ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за продажба (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Мери Карпет ДООЕЛ
  • Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов бр.98, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://tepihcentar.mk

 


Тепих Центар
има потреба од вработување за следната позиција:
 

АГЕНТ ЗА ПРОДАЖБА
(Полно работно време)
 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Поседување возачка дозвола Б – категорија;
  • Кандидатот треба да е од машки пол со возраст до 35 години.

Личен профил:

  • Професионален однос кон клиенти;
  • Одлични комуникациски и продажни вештини;
  • Посветена, мотивирана личност со позитивен став;
  • Ориентираност кон резултати.

 

Вашето CV испратете го преку полето Брза Апликација или доставете го во нашиот салон и заолжително прикачете фотографија.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде