Vrabotuvanje.com - Општ работник / Управувач со машина - Скопје - Анима ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник / Управувач со машина

Скопје

Рок за пријавување:

 • Анима ДООЕЛ
 • Адреса: 1520 бр. 6, Индустриска зона Пинтија, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.anima.com.mk

Анима ДООЕЛ Скопје се занимава со повеќе бизниси и нуди разновидни производи и услуги, кои меѓусебно не се поврзани, но токму таа разноликост ја прави фирмата успешна и препознатлива.

Една од дејностите на Анима е изведба на бушотини за вода и за истата има потреба од работници на следните работни позиции:

1. Општ работник/возач со Ц или Е категорија

2. Управувач со машина за дупчење на бушотини за вода

1. Општ работник/возач со Ц или Е категорија


Опис на работна позиција: Опслужување машина за бушење бунари за вода, возење на машината со камион низ Македонија.

Потребни квалификации:

 • Средна стручна подготовка;
 • Возачка дозвола Ц или Е категорија.

Ние нудиме:

 • Работно време 8 часови, пет дена во неделата;
 • Се работи низ цела Македонија;
 • Доколку има прекувремени саати, истите се плаќаат 30% повеќе.

2. Управувач со машина за дупчење на бушотини за вода


Опис на работна позиција: Ракување со машина за дупчење бунари за вода.

Потребни квалификации:

 • Средна стручна подоготовка;
 • Пожелно е претходно работно искуство на слична позиција;
 • Возачка дозвола Б или Ц категорија.

Ние нудиме:

 • Работно време 8 часови, пет дена во неделата;
 • Се работи низ цела Македонија;
 • Доколку има прекувремени саати, истите се плаќаат 30% повеќе.

Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата кратка биографија (CV) преку полето ​"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде