Vrabotuvanje.com - Возач на камион со Ц и Е категорија - Скопје - ЕССЕ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион со Ц и Е категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕССЕ ДООЕЛ Скопје

 


​ЕSSE ДООЕЛ има потреба од следната работна позиција:
 
ВОЗАЧ НА КАМИОН СО Ц и Е КАТЕГОРИЈА​​
 
Регион: Скопје
 

Наши барања:

  • Завршено средно образование;
  • Минимум 3 години работно искуство;
  • Сертификат за учество во меѓународен патен сообраќај;
  • Возачка дозвола Ц и Е категорија.

Личен профил:

  • Лојални, одговорни личности;
  • Трудољубивост и доверливост;
  • Мотивација за работа во тим.
 

Ве молиме испратете пропратно писмо и биографија на македонски јазик преку полето "Брза Апликација".
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде