Vrabotuvanje.com - Лица за обезбедување / Пријавница (м/ж) - Скопје - Hi-Tech Corporation
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лица за обезбедување / Пријавница (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hi-Tech Corporation

Hi-Tech Corp. 
е водечки Европски производител на eлектронски печатени плочки

компанија која постои 39 години, со повеќе од 220 вработени, од кои над 100 се 
дипломирани инженери и извезува 100% од своето производство на странски
пазари, опслужувајќи широк спектар на индустрии (Airbus, Boeing, Bosch, Siemens…
 

Hi-tech Corp. објавува
К О Н К У Р С
за вработување на

Лица за обезбедување / Пријавница (м/ж)


Потребни квалификации: 
  • Завршено средно образование 
  • Кандидатот треба да поседува Лиценца за обезбедување на имот и лица, да не е осудуван/а и да не се води друга постапка против него/неа 
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
Кандидатите треба да ги исполнуваат и следните услови:
  • Високо ниво на одговорност
  • Да се дисциплинирани и посветени на работата
  • Задолжително да достават Уверение за неосудуваност не постаро од 1 месец 

Кандидатите кои ги исполнуваат условите можат најдоцна до 15.07.2020 преку полето “Брза Aпликација” да достават кратка биографија - CV (задолжително со фотографија, адреса, телефон и датум на раѓање) и скенирано уверение за завршено образование.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде