Vrabotuvanje.com - Дистрибутер / Возач - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер / Возач

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

                                   


Марибор - Компанија со дејност трговија и дистрибуција на млеко и млечни производи, има потреба да вработи


ДИСТИБУТЕР / ВОЗАЧ СО Б КАТЕГОРИЈА​
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование  
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Б категорија

Одговорности и задачи: 

 • Управување со моторно товарно возило со уредна документација 
 • Одржување на хигиена и исправност на возилото
 • Други задачи кои ќе бидат доверени од страна на одговорно лице  

Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност
 • Подготвеност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и во временски рок
   

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација, ​со назнака за позицијата за која аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде