Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Ц категорија - Прилеп - Euro-Grands dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер - Ц категорија

Прилеп

Рок за пријавување:

  • Euro-Grands dooel
Business Agent

Euro-Grands dooel од Скопје увозник за Браво сокови и оранзирана гала, и има потреба од следната работна позиција:

ДИСТРИБУТЕР - Ц КАТЕГОРИЈА

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство
  • ​Кандидатот да е исклучиво од Прилеп
  • Возачка дозвола Ц – категорија

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Редовна месечна плата по договор
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде