Vrabotuvanje.com - Фактурист - Прилеп - Euro-Grands dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Прилеп

Рок за пријавување:

  • Euro-Grands dooel
Business Agent

Euro-Grands dooel од Скопје увозник за Браво сокови и оранзирана гала, и има потреба од следната работна позиција:

ФАКТУРИСТ

Потребни квалификации:

  • Завршено високо образование
  • Претходно работно искуство за изработка на фактури
  • Познавање на MS Office работни програми
  • Познавање на англиски јазик
  • ​Кандидатот да е исклучиво од Прилеп
  • Возачка дозвола Б – категорија

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Редовна месечна плата по договор
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде