Vrabotuvanje.com - Заменик шеф во малопродажен објект - Скопје - ĐAK d.o.o. Beograd
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Заменик шеф во малопродажен објект

Скопје

Рок за пријавување:

 • ĐAK d.o.o. Beograd

Kомпанијата Đak e формирана со идеја дека најпопуларните спортски брендови , препознатливи по услугата и стабилното работење, внесе здрав дух во сите сегменти од живењето.Со најдолга традиција на пазарот работиме преку две децении.
 
Нашата цел е сигурна купување на спортска опрема и задоволството на нашите купци, додека континуитето тна стабилното работење го негуваме одговорно кон нашите вработени.
 
Нашата спортска фамилија ја сочинуваат преку 700 вработени и преку 90 малопродажни објекти во Србија и во регионот. Во неа секогаш се добредојдени луѓе со константна цел за подобар учинок, за учење и за унапредување во работата. По тој повод, потребна ни е личност за работно место:
 
Заменик шеф во малопродажен објект
Место на работа: Скопје 
 
  
Главни задолжувања:
 • Високо ниво на услуга и посветеност во услужувањето на купувачите
 • Познавање на целокупниот асортиман на артиклите во малопродажниот објект и постапки со истиот во согласност со стандардите
 • Ажурирање на документацијата која ја следи работата во малопродажниот објект
 • Организација на вработените во малопродажниот објект
 • Активно учество и предлог на мерки за подобро работење

Потребни квалификации:
 • Минимум IV степен стручна спрема
 • Познавање на работа со компјутери
 • Прецизност и точност во работата
 • Ориентираност кон купците и издржани продажни вештини
   
Можете да очекувате:
 • Работа во стабилна компанија
 • Бонуси и додатни стимулации
 • Можност за професионален равој
 • Годишни награди за најдобри вработени во малопродажба
 • Јубиларни награди за лојалност
   
Само кандидатите кои ќе влезат во потесната селекција ќе бидат контактирани.
Вашето CV и мотивациско писмо може да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде