Vrabotuvanje.com - Обезбедувач на територија на град Скопје - Скопје - Perpetuumobile Security
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Обезбедувач на територија на град Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Perpetuumobile Security
 • Адреса: Ул. Перо Наков бр. 144,
 • Телефон: 02/3 109-993


 

Поради проширување на својот тим, Агенцијата за обезбедување Перпетуумобиле Секјурити објавува оглас за работна позиција:

Обезбедувач - на територија на град Скопје
 
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Поседување на Лиценца за обезбедување од Комора за обезбедување на Р.М.
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 
Личен профил:
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионален однос кон работата
 • Одговорност и способност за организација
 • Позитивен став кон работата
 • Деловна култура
Ние нудиме:
 • Солидни месечни примања
 • Можност за напредок
   
Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде