Vrabotuvanje.com - Администратор - Струмица - Струмица - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор - Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

 • Delco


Најголемата специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција:

АДМИНИСТРАТОР во канцеларијата во СТРУМИЦА

Квалификации:
 • Пожелно завршено високо образование 
 • Солидно познавање на англиски јазик и работа со компјутери
 • Солидни оргaнизациски и комуникациски вештини
Опис на работни задачи:
 • Подготовка на интерни и финални извештаи
 • Предавање и примање на поштенските пратки, писма и пакети
 • Учество во тренинг за практично оспособување и искуство
 • Одржување и архивирање на документација
 • Комуникација со вработени и активна поддршка на тимот 
Нудиме:
 • Редовна месечна плата
 • Осигурување
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатнa работна атмосфера
 • Кариера во брзорастечка интернационална компанија
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Брза Апликација со назнака ``Aдминистратор - Струмица``.

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде