Vrabotuvanje.com - Скараџија (м/ж) - Скопје - SREKNO PRASE
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скараџија (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • SREKNO PRASE
  • Адреса: Gorgi Kapcev br 25, 1000 Skopje


Месарницата СРЕЌНО ПРАСЕ ДОО СКОПЈЕ е основана во 2018 год. Од 2018 до сега има отворено 2 месарници и скара на кило, каде што работат повеќе од 10 вработени. Ние сме отворени за сите работници кои имаат желба да работат и да научат повеќе за продажба и производство на месо и месни производи.

Моментално
 имаме потреба од следната работна позиција:

СКАРАЏИЈА (м/ж)

Потребни квалификации:

  • ССС/ВСС
  • Со или без претходно работно искуство
  • Возачка дозвола - Б категорија

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Посветеност на работата
  • Професионален однос кон клиенти

Нето плата: Од 16 000 до 23 000 денари

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги испратат преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде