Vrabotuvanje.com - Сервисери за ладилна опрема, електротехничари, монтери - Скопје - ТЕХНО МАРК Јулијана и други ДОО извоз-увоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисери за ладилна опрема, електротехничари, монтери

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕХНО МАРК Јулијана и други ДОО извоз-увоз Скопје
 • Адреса: Ул.Мито Хаџивасилев Јасмин 18, 1000 Скопје

 

ТЕХНО МАРК -  компанија за увоз на ладилна и пекарска опрема, опремување на супермаркети, пекари итн. има потреба од следните работни позиции:

СЕРВИСЕРИ ЗА ЛАДИЛНА ОПРЕМА - комори и фрижидери
ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАРИ - АВТОМАТИЧАРИ
МОНТЕРИ

 

Способности и опис на работната позиција:

 • Сервисери фригористи – работа со ладилни витрини, комори, полнење на фреон и др.
 • Електротехничари - автоматичари.
 • Монтери на ладилна опрема.

Потребни квалификации:

 • Соодветно средно образование зависно од позицијата на работното место;
 • Потребно е работно искуство од минимум 2 години;
 • Искуството треба да е стекнато во полето на бараните способности;
 • Поседување возачка дозвола Б – категорија;
 • Пожелно е познавање на англиски јазик;
 • Компјутерски способности Acad, Word, Excel.

Плата по договор.

Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да се пријават со својата биографија преку полето  “Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде