Vrabotuvanje.com - Возач на камион - Ц категорија - Скопје - Bonum M
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион - Ц категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • Bonum M

 

Bonum Monako group има потреба од следната работна позиција:

Возач на камион (ц категорија)


Oпис на работата:

  • Превоз на производи и репроматеријали од производен погон Скопје и од добавувачи до производен погон во с.Драгоманце

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Ц категорија

Ние нудиме:

  • Работно време од 07:30 -15:30 часот
  • Плата по договор
  • Договор за вработување на определено време со можност за трансформација во неопределено време

На разговор ќе се повикаат само кандидатите кои ги исполнуваат поставените услови.

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација​.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде