Vrabotuvanje.com - Склопувач на комарници и ролетни - Скопје - Rolo-Enterier
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Склопувач на комарници и ролетни

Скопје

Рок за пријавување:

Фирмата „Роло-Ентериер" ДОО Скопје, е основана во месец Август 2013 година во Скопје, Република Македонија.

Основната дејност на фирмата е производство и продажба на венецијанер (стандард и ISO венецијанер), вариолајт завеси, комарници (роло, плисе и фиксни комарници), но поради потребите на пазарот воведовме и понуда на зебра завеси (стандард, мини и плисе), роло завеси (стандард и мини роло завеси), плисе завеси, како и пластични и алуминиумски надворешни ролетни и solomatik ролетни.

Во текот на своето работење, нашата фирма го зголемува обемот на работа и видовите на завеси и ролетни кои ги произведуваме, со цел да одгвориме на потребите на пазарот во Македонија, но и пошироко.

Роло-Ентериер има потреба од следната работна позиција:

СКЛОПУВАЧ НА КОМАРНИЦИ И РОЛЕТНИ

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство;
  • Возачка дозвола Б - категорија.

Личен профил:

  • Самоиницијативност, одговорност, лојалност;
  • Аналитичност и темелност;
  • Oрганизациски вештини.

Ние нудиме:

  • Работа на определено време;
  • Редовна месечна, К -15;
  • ​Годишен одмор.

 

Вашите пријави може да ги доставите преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде