Vrabotuvanje.com - Работа во BOOKING - CALL CENTAR сектор - Скопје - Премиум Групација ДООЕЛ Увоз-Извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работа во BOOKING - CALL CENTAR сектор

Скопје

Рок за пријавување:

  • Премиум Групација ДООЕЛ Увоз-Извоз Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде