Vrabotuvanje.com - Котлар - Велес - П.И. Кристал 1923 - АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Велес

Рок за пријавување:

  • П.И. Кристал 1923 - АД
  • Адреса: Алексо Демниевски 18, 1400 Велес

Прехранбената индустрија „П.И. Кристал 1923 - АД“ од Велес веќе 90 години е синоним за квалитет. Нема домаќинство во Македонија во кое нашите производи немаат свое место. Денеска П.И. Кристал 1923 - АД е модерен прехранбен капацитет, во кој целокупниот производствен процес се одвива во строго контролирани услови што претставува најдобра гаранција за безбедноста и квалитетот на секој производ кој излегува од нашата фабрика.

 
Во моментов, имаме потреба од вработување на:
 
котлар
 
 
Потребни квалификации:
  • Соодветно завршено образование
  • Со или без работно искуство
  • Познавање од бараната област е пожелно
Личен профил:
  • Комуникативна и одговорна личност
  • Тимска работа и професионален однос
  • Самоиницијативност и посветеност на работа​
 
Сите заинтересирани кандидати, својата Професионална Биографија можат да ја достават преку полето Брза Апликација. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде