Vrabotuvanje.com - Возач со Ц категорија - Охрид - Охрид - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач со Ц категорија - Охрид

Охрид

Рок за пријавување:

 • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


​ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги настаната како спој на љубовта помеѓу Велосипедизмот, здравиот начин на живот, спорт и рекреација и препознатливиот долгогодишен потенцијал на искусните доставувачи за курирски услуги на правни и физички лица.

Секојдневно обезбедуваме брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени, која го унапредува секојдневното работење со минимални трошоци.

 
ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје,
има потреба од вработување на кандидати на позицијата:
 
Возач со Ц категорија - Охрид
2 (ДВА) ИЗВРШИТЕЛИ
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Солидно познавање на градот и околните места;
 • Искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност, но не е пресудно.

Одговорности и задачи:

 • Теренска работа за достава на пратки;
 • Одлично познавање на реоните;
 • Грижа за навремена и точна достава на пратките на наведената адреса;
 • Водење на персонална евиденција за извршени достави;
 • Способност за тимска работа и достапност на тимот во регионот.

Посакувани компетенции: 

 • Комуникативни вештини;
 • Динамичен/а, проактивен/а и насочен/а кон резултати;
 • Способност за решавање на проблематични ситуации.

Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) електронски преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака за која работна позиција аплицирате.
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите во потесен круг на селекција.​
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде