Vrabotuvanje.com - Правник - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

ЕуроБио Агро Фармаси е странска инвестициона компанија за репро материјали во козметичката фармацевска индустрија и има потреба од формирање на тим. Компанијата во моментов има потреба од неколку работни позиции и за таа цел објавува оглас за следната работна позиција: 

ПРАВНИК
 

Опис на работните обврски:
  • Подготовка на договори.
  • Одлуки и други правни документи поврзани со фирмата.
  • Работно време од понеделник до петок.
     
На кандидатите им нудиме:
  • Позитивна работна атмосфера со отворена комуникација.
  • Можност за напредување.
  • На определено и неопределено време во зависност од работната позиција.
  • Плата по договор.
 
Испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација.
 
Огласот ќе биде објавен на ден 25.07.2020 година и ќе трае  до 08.08.2020 година.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Право изнесува 23.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде