Vrabotuvanje.com - Фармацевт - Скопје - Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Компанијата Космос Груп поради зголемен обем на работа, објавува оглас за:

ФАРМАЦЕВТ

Опис на работните задачи:

 • Регистарција на препарати;
 • Комуникација со потенцијални клиенти;
 • Примена на своето стручно знаење со цел подобрување на продажбата.

Потребни квалификации:

 • ВСС - Дипломиран фармацевт (лиценца за работа);
 • Претходно работно искуство не е потребно;
 • Одлично познавање на Англиски јазик;
 • Одлично познавање на MS Office пакетот;
 • Одлични комуникациски вештини и организациски вештини;
 • Одговорност, професионалност и флексибилност;
 • Стручен и професионален пристап кон работата.

Наша понуда:

 • Работно време од 08:00 до 16:00;
 • Вработување на неопределено време;
 • Солидни месечни примања + бонуси во согласност на постигнатите резултати;
 • Можност за професионален развој и надоградба.
   

Доколку сте енергични, храбри и полни со ентузијазам за личен развој и напредување, како и професионални компетиции за успешно да работите во областите наведени погоре, Ве молиме испратете биографијa преку полето Брза Апликација или директно на newcosmoscv@gmail.com.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде