Vrabotuvanje.com - Хигиеничарки - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Неуромедика

НЕУРОМЕДИКА, болница во Р. Македонија која успешно работи веќе 28 години, објавува оглас за следната работна позиција:
 

ХИГИЕНИЧАРКИ
 

Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Флексибилност и адаптибилност

 

Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.


Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) преку полето "Брза Апликација" со наслов на позицијата за која аплицирате, на самото CV.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде