Vrabotuvanje.com - Доктор по стоматологија - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доктор по стоматологија

Скопје

Рок за пријавување:

 • Неуромедика

НЕУРОМЕДИКА, болница во Р. Македонија која успешно работи веќе 28 години, објавува оглас за следната работна позиција:


ДОКТОР ПО СТОМАТОЛОГИЈА

Потребни квалификации:

 • Медицинско образование
 • Лиценца за работа во дејноста
 • Претходно работно искуство на иста позиција
 • Работа со компјутери


​Личен профил:

 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионалионален и љубезен однос кон клиентите
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови

 
Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.

Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) преку полето “Брза Апликација“. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде