Vrabotuvanje.com - Администратор - Операторки - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор - Операторки

Скопје

Рок за пријавување:

  • Неуромедика


БОЛНИЦА НЕУРОМЕДИКА, првиот приватен медицински бренд во Р. Македонија кој успешно работи веќе 28 години, објавува оглас за следната работна позиција:

АДМИНИСТРАТОР - ОПЕРАТОРКИ
 

Потребни квалификации:

  • ВСС/ССС
  • Познавање на англиски јазик
  • Работа со компјутери

Профил на личност:

  • Организираност и одговорност
  • Одлични комуникациски вештини
  • Професионалионален и љубезен однос кон клиентите
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
  • Способност за работа под притисок и со кратки рокови

 

Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.


Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) преку полето "Брза Апликација" со наслов на позицијата за која аплицирате, на самото CV.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде