Vrabotuvanje.com - Работници во производство (м/ж) - Скопје - ПРОФИЛ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници во производство (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

Заради зголемен обем на работа, фабрика од населба Илинден, која се занимава со производство на ПВЦ панели, бара:

Работници во производство (м/ж)

Опис на работните обврски:

  • Работа на производни линии,
  • Обезбедена претходна обука.

Потребни квалификации:

  • Организациски способности и желба за тимска работа,
  • Спретност, одговорност и посветеност на работата.

Напомена:

  • Работните обврски се изведуваат во прва смена.

Доколку сметате дека вашиот профил одговара на наведените услови, пријавете се со кратка биографија електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде