Vrabotuvanje.com - Оператори на линија (Скопје, Велес, Куманово) - Скопје, Велес и Куманово - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на линија (Скопје, Велес, Куманово)

Скопје, Велес и Куманово

Рок за пријавување:

 • ESI (Employment Services International)
 
 
За вработување кај наш реномиран клиент кој се занимава со производство на катализатори за автомобилска индустрија потребни се: 
 
Оператори на линија (Скопје, Велес, Куманово)
 
 

ЗАДАЧИ:
 • Прилагодување на линиски товар
 • Поставување на делови на линија
 • Пакување на делови
 • Чистење на линијата
 • Следење на процедурите за безбедност при работа
 
БАРАМЕ:
 • ССС
 • Работно искуство во производствена или средина со хемиски процеси ќе се смета за предност
 • Основно познавање на работа со компјутер
 • Задолжително следење на правилата и процедурите за работа
 • Носење на задолжителна заштитна опрема
 • Следење на процедурите за безбедност и здравје при работа
 • Сменско работење (во три смени)
   
НУДИМЕ:
 • Обезбеден трансфер до работа
 • Обезбеден оброк
 • Обезбедена обука
 • Договор на 3 месеци со можност за потпишување на неопределено
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги на rabota@esi.mk и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
rabota@esi.mk, www.esi.mk 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде