Vrabotuvanje.com - Оператор за X-RAY или Ренген машина - Скопје - АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор за X-RAY или Ренген машина

Скопје

Рок за пријавување:

 • АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје

 

Компанијата АТС ГРУП ДООЕЛ Скопје
која се занимава со производство на заштитна опрема, 

има потреба од вработување на

ОПЕРАТОР
за X-RAY или Ренген машина

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование;
 • Потребно е искуство од минимум три години во работењето на овој тип на машини;
 • Комуникативност, одговорност, навременост и прецизност во работата;
 • Справување со тесни рокови и повеќе ангажмани истовремено;
 • Континуирано барање на нови можности.

Профил на личност:

 • Организираност и аналитичност;
 • Самоиницијативност и енергичност;
 • Способност за тимска работа;
 • Способност за работа под притисок.

За нас:

 • Компанијата се наоѓа во Индустриска зона Визбегово.

Сите заинтересирани кандидати ги охрабруваме својата биографија да ја испратат преку полето Брза Апликација или да се јават на тел 071/322-497 од 09h до 16h (пон-петок).

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде