Vrabotuvanje.com - Административен работник (ж/м) - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник (ж/м)

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

                                   


Марибор - Компанија со дејност трговија и дистрибуција на млеко и млечни производи, има потреба да вработи


АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК 
 

Потребни квалификации:

 • ССС/ВССС;
 • Со или без претходно работно искуство;
 • Познавање на работа со компјутери;
 • Познавање на основни работи од сметководство.

Потребни способности и вештини:

 • Вредна и одговорна личност;
 • Лојалност, енергичност, тимска работа;
 • Флексибилност и комуникациски вештини;
 • Справување со тесни рокови и повеќе ангажмани истовремено.

Одговорности и задачи:

 • Прецизно и квалитетно управување со информации, податоци и документи;
 • Изготвување на документи во внатрешниот систем на компанијата;
 • Извршување на сите административни активности поврзани со коминтенитите;
 • Работење во посебен програм (интерен) обезбедена обука.

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања од 20.000 ден;
 • Пријатна работна атмосфера и колегијалност.


Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација, ​со назнака за позицијата за која аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде