Vrabotuvanje.com - Премиум достава на електрични уреди - Скопје - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Премиум достава на електрични уреди

Скопје

Рок за пријавување:

  • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје

О  Г  Л  А  С
Поради потреба од нов кадар во Скопје, СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА ДОО
распишува конкурс за работа:

ПРЕМИУМ ДОСТАВА НА ЕЛЕКТРИЧНИ УРЕДИ

Ви нудиме вработување и
можност за професионална надградба и напредување.
Ве покануваме да станете дел од нашиот тим.

Локација:
Ул. 1523 бр.1  СЕТЕК магацин

позиција: Монтажер и доставувач на електрични уреди


Потребни квалификации:
  • Претходно искуство со монтажа на електрични уреди, 
  • Возачка дозвола Б категорија,
  • Прецизно и педантно инсталирање на уредот.
Одговорности и задачи:
  • Возење и достава на електричните уреди до крајните купувачи,
  • Доставата се врши во град Скопје и неговата околина,
  • Демонтажа и превземање на стариот уред,
  • Поставување, монтажа и инсталирање на новиот уред,   
  • Кратко објаснување како се користи уредот. 

Сите заинтересирани кандидати треба да го достават своето CV преку полето за брза апликација со наслов на огласот “ПРЕМИУМ ДОСТАВА”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде