Vrabotuvanje.com - Магационер - Битола - Хотел Епинал Битола
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Битола

Рок за пријавување:

  • Хотел Епинал Битола
Хотел ЕПИНАЛ има потреба од следнава работна позиција:
МАГАЦИОНЕР
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на истата работна позиција ќе се смета за предност

Одговорности и задачи:
  • Извршување на сите работи поврзани за магацинот и стоките кои се наоѓаат во магацинот
  • Превземање на стоките во магацин
  • Правење на прием во магацин
  • Организирање, распределување и сместување на стоките во магацин
 
Личен профил:
  • Одговорност, лојалност, професионалност
  • Насоченост кон тимска работа како и способност за самостојна работа 
 
Вашата професионална биографија можете да ја испратите на hr@bistra.com со назнака
за која работна позиција аплицирате.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде