Vrabotuvanje.com - Административен асистент - Скопје - Биотек Доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен асистент

Скопје

Рок за пријавување:

 • Биотек Доо

Биотек ДОО Скопје, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

Административен асистент

Потребни квалификации: 
 • ВСС
 • Предходно работно искуство како администратор е задолжително
 • Работно користење на компјутер – MS office
 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Познавање на принципи на административно работење
 • Возачка дозвола - Б категорија
 

Потребни способности и вештини: 
 • Одлични комуникациски способности
 • Ориентираност кон рокови и способност за извршување на повеќе активности истовремено 
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Флексибилност за индивидуална и тимска работа

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде