Vrabotuvanje.com - Сметководител - Скопје - DEUTSCHCOLOR
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • DEUTSCHCOLOR

Компанијата Deutschecolor, по неколкугодишно партнерство со DELTA GROUP, ја изгради во Албанија својата фабрика од најмодерните на Балканот, со напредна германска технологија за производство на еколошки бои и многу повеќе други производи. Deutschcolor е отворен за  да го пречека  секоја енергична личност со добра волја кон компанијата, овозможувајќи им на сите да ги постигнат своите лични цели во  професионален однос. Во нашиот  првичен фокус се, комуникацијата, хармонична клима и тимски дух во работна околина. Исто така, евалуација според мотивациска шема во однос на перформансите и стажот е друга социјална политика на нашата група.

Задоволство ни е да ги пречекаме  кандидатите кои нè ценат и сакаат да бидат дел од Deutschcolor.
 

За ова, Ве покануваме да аплицирате за позицијата: Cметководител


Критериуми што кандидатите мора да ги исполнат:

  • Да дипломирал на Економскиот факултет.
  • Да има работно искуство.  
  • Посакувана  возраст 24-35 години. 

Како да аплицирате:

За да аплицирате за оваа можност, испратете биографија со фотографии и придружни документи, наведете ја позицијата за која аплицирате, преку полето Брза Апликација.
 
Ќе ве контактираат човечките ресурси, Deutschcolor, само ако вашето CV и придружните документи ќе бидат подредени / избрани од нашиот тим за селекција.
 
Кај нас CV-то е безбедно и ќе се третира во целосна доверливост.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде