Vrabotuvanje.com - Мeрчендајзер - Гевгелија, Струмица - Гевгелија, Струмица - Нимекс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мeрчендајзер - Гевгелија, Струмица

Гевгелија, Струмица

Рок за пријавување:

 • Нимекс

 

НИМЕКС Доо е друштво кое опстојува на македонскиот пазар од 1991 година. Денес после долгогодишното успешно работење и опстојување на пазарот, ние сме еден од најголемите увозници и дистрибутери на повеќе големи светски брендови во Македонија.

Нимекс Скопје своето работење го организира преку сегментот големопродажба и малопродажба директно од централниот магацин на Нимекс, како магацини на големо, супер и хипер маркети, дуќани, хорека, аптеки и др.

Со сопствeниот возен и дистрибутивен парк гарантираме брзо и ефикасно дистрибуирање на нашите производи до сите продажни места во нашата земја за 24 часа од моментот на порачката. (амбулантна продажба)

НИМЕКС објавува оглас за работа на позиција:

 
Мeрчендајзер - Гевгелија, Струмица
 
 

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Претходно работно искуство на иста позиција
 • Познавање на англиски јазик (говорен и пишан)
 • Познавање на MS Office пакет
 • Возачка дозвола Б категорија


Одговорности и задачи:

 • Позиционирање и грижа за производите во продажните објекти
 • Следење на конкуренција
 • Истражување и анализа на пазарот
 • Развивање и одржување на односите со клиенти
 • Грижа за пласман на производите, се со цел за подобрување на нивна продажба


Плата: 18,000 мкд

Својата Професионална биографија (CV), можете да ја испратите преку полето Брза Апикација , со задолжителна назнака „за оглас за Мeрчендајзер“.

Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на селекција!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде