Vrabotuvanje.com - Продавач - Битола - Битола - Жито маркети
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • Жито маркети


„Жито маркети“, има потреба од следната работна позиција:​ 

Персонал за продажба во маркет
Реон битола

 

Потребни квалификации: ​ 

  • Минимум ССС
  • Комуникативна, флексибилна и професионална личност
  • Претходно  работно искуство ќе се смета за предност


Ние нудиме: ​ 

  • Работа во две смени, 40 часа неделно
 

​ИСПРАТИ CV : vrabotuvanje@zito.com.mk
Инфо на тел. Број   071/374-389

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде