Vrabotuvanje.com - Редач/ки – Пакувач/ки на прехрамбени производи (реон Шуто Оризари) - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Редач/ки – Пакувач/ки на прехрамбени производи (реон Шуто Оризари)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ESI (Employment Services International)
 
 
За вработување кај наш клиент, потребни се кандидати за позиција: 
 
Редач/ки – Пакувач/ки на прехрамбени производи (реон Шуто Оризари)

 
 
НУДИМЕ:
 • Дневница: 650 ден. (нето износ);
 • Можен почеток со работа – веднаш;
 • Договор на определено време, со можност на неопределено;
 • Социјално и здравствено осигурување;
 • Работа во две смени, не е исклучена и трета смена;
 
ЗАДАЧИ:
 • Редење и пакување на готови производи и полупроизводи;
 • Подготвува потребна амбалажа со соодветна декларација;
 • Го подесува датумот на клипсата и пакуваните производи ги реди во гајби, колички и пакети;
 
БАРАМЕ:
 • Основно или средно образование
 • Со и без работно искуство 
   

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги на rabota@esi.mk и наведете ја позицијата за која аплицирате.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
rabota@esi.mk, www.esi.mk 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде