Vrabotuvanje.com - Мониторинг оператор - Скопје - Perpetuumobile Security
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мониторинг оператор

Скопје

Рок за пријавување:

 • Perpetuumobile Security


 

Поради проширување на својот тим, ДПТП ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ објавува оглас за работна позиција

Мониторинг оператор Ж/М
Работа во 3 смени

 

Потребни квалификации:

 • ССС /ВСС
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Добро и течно говорење на Македонски јазик
 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Одлично познавање на работа со компјутери (word и excel задолжително)
 • Способност за тимско работење
 • Превземање на одговорност
 • Да нема поведено кривична постапка против лицето

 

Ние нудиме:

 • Одлични месечни примања
 • Можност за напредок

Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.​

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде