Vrabotuvanje.com - Административен асистент и промотор за продажба (стручен соработник) (м/ж) - Скопје - МЕДИС доо Претставништво Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен асистент и промотор за продажба (стручен соработник) (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • МЕДИС доо Претставништво Скопје

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде