Vrabotuvanje.com - Возач на камион со Ц категорија/ Магационер - Катланово - Солопром
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион со Ц категорија/ Магационер

Катланово

Рок за пријавување:

 • Солопром

Тимот на Солопром отвара можност за вработување на:


ВОЗАЧ НА КАМИОН СО Ц КАТЕГОРИЈА/ МАГАЦИОНЕР
Со место на вршење на работните задачи во Катланово  - 1 (еден) извршител

 
 

Потребно образование, работно искуство, квалификации и вештини:
 • Средно стручно образование     
 • Возачка дозвола Ц категорија
 • ​Претходно искуство како возач на товарно возило
 • Одговорна и доверлива личност
 • Лојалност и професионалност
 • Уредност, самоиницијативност, позитивен став

Одговорности и овластувања:
 • Транспорт на производи до клиентот
 • Редовна безбедносна инспекција на возилото и известување за дефекти инциденти или прекршоци во сообраќајот
 • Маневрирање на возилото во позиција за утовар/истовар
 • Контрола и распоредување на трговската стока за достава во возилото
 • Врши утовар и истовар на трговската стока при предавање на истата во Солопром подружниците
 
 
Доколку сте заинтересирани за работната позиција, а воедно го поседувате потребното образование, работно искуство, квалификации, вештини и личен профил за успешно извршување на работните задачи на работното место, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација, со назнака: 
“Оглас за Возач на камион/ Магационер” .
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде