Vrabotuvanje.com - Грижа за корисници - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Грижа за корисници

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО 
За потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција во Скопје:

ГРИЖА ЗА КОРИСНИЦИ​

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик и MS Office
 • Одличен однос кон клиенти
 • Одлични вербални и писмени комуникациски вештини
 • Прецизност, точност и аналитичен пристап во работењето
 • Oриентираност кон резултати
 • Организациски способности, динамичност и иницијативност
 • Креативност и одговорност кон работа
 • Способност за тимска работа
 • Силни аналитички способности и почитување на рокови 

ОПИС НА РАБОТНИ ЗАДАЧИ:

 • Одговорност за сите повици од клиентите на компанијата
 • Ги адресира и решава нивните барања и ги препраќа на повисоко ниво доколку има потреба
 • Водење на евиденција и подготовка на извештаи на дневно ниво
 • Спроведување на надлежностите во насока на супериорна грижа за корисниците со цел високо ниво на лојалност кон корисниците
 • Ефикасност и одговорност кон потребите на клиентите со цел обезбедување на највисоко ниво на услуга и сигурност во секое време
 • Навремена и ефикасна услуга за клиентите на компанијата
 • Придонес за успешно реализирање на продажбата и услугите на компанијата
  ​​​
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме да ги испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација, со назнака „ Грижа за корисници” во насловот на пораката. 

 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде