Vrabotuvanje.com - Асистент во секторот финансии - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент во секторот финансии

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО 
За потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција во Скопје:

АСИСТЕНТ ВО СЕКТОРОТ ФИНАНСИИ

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено високо образование 
 • Одлично познавање на англиски јазик 
 • Солидни оргaнизациски и комуникациски вештини
 • Високо ниво на одговорност, способност за запазување на детали
 • Работно искуство во наведената позиција ќе се смета за предност​

ОПИС НА РАБОТНИ ЗАДАЧИ:

 • Евиденција и обработка на влезна и излезна документација 
 • Изработка на извештаи и анализа на истите
 • Познавање од книжење на матрејално и финансово сметковотсво
 • Познавање од книжење на денарски и девизни изводи
 • Координација со надворешни финансиски институции

НИЕ НУДИМЕ:

 • Солидни и стабилни приходи и можност за напредување
 • Дневното работно време за наведената работна позиција е 8 часа
  ​​
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме да ja испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација, со назнака „Асистент во секторот финансии” во насловот на пораката.

 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде