Vrabotuvanje.com - Комерцијалист на терен - Скопје - ФЕНИКС 555 ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист на терен

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФЕНИКС 555 ДООЕЛ
Феникс 555 ДООЕЛ  е официјален претставник на германскиот концерн FÖRCH. Ние нудиме над 40,000 артикли и ја покриваме територијата на Р.Македонија . Нашите клиенти добиваат 24 часовна  телефонска поддршка и сервис.

FÖRCH има над 100.000 клиенти во повеќе од 50 држави. Ние сме успешни на меѓународниот пазар благодарение на професионални висококвалитетни артикли произведени во Германија и одличен продажен и логистички тим.
FÖRCH е една од водечките компании во директна трговија. Ги задоволува потребите на автомобилски и карго сервиси, машински, дрвопреработувачки компании, како и градежно-монтажни активности и др. Во нашата програма на артикли, нудиме индустриска хемија, градежна хемија, артикли за обработка на материјали (сечење и дупчење),артикли за  заварување и лемење, сврзувачки елементи, анкери и типли ,артикли непходни за монтажа на  електро инсталации и електроника, рачни алати, авто и карго додатоци, лични заштитни средства, електричен, батериски и и пневматски алат..... Ние обезбедуваме широка палета на производи, одлична услуга, експертска консултација и одличен квалитет.

​Феникс 555 ДООЕЛ има потреба од:

 
КОМЕРЦИЈАЛИСТ НА ТЕРЕН

Потребни квалификации:

  • ССП;
  • Возачка дозвола - Б категорија;
  • Добри комуникациски вештини;
  • Познавање на регионот;
  • Познавање од техника (автомобили, машинство, елетротехника, градежништво итн);
  • Пожелно е претходно работно искуство во комерција, но не е неопходно.

Опис на работната позиција:

  • Работа на терен во областа на живеење;
  • Работни 40 часа неделно (од понеделник до петок, од 8 до 16 часот);
  • Пријатна работна атмосфера.
 
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде