Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - Hi-Tech Corporation
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hi-Tech Corporation

Hi-Tech Corp. 
е водечки Европски производител на eлектронски печатени плочки

компанија која постои 39 години, со повеќе од 220 вработени, од кои над 100 се дипломирани инженери и извезува 100% од своето производство на странски
пазари, опслужувајќи широк спектар на индустрии (Airbus, Boeing, Bosch, Siemens…

Hi-tech Corp. објавува
К О Н К У Р С
за вработување на:

ХИГИЕНИЧАРКА


Потребни квалификации: 

  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност.

Кандидатите треба да ги исполнуваат и следните услови:

  • Високо ниво на одговорност и педантност;
  • Да се дисциплинирани и посветени на работата.
     

Кандидатите кои ги исполнуваат условите можат најдоцна до 30.09.2020 да достават кратка биографија - CV електронски на contact@hitech.com.mk.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде