Vrabotuvanje.com - Работник за одржување на апарати под притисок -хаусмајстор - Скопје - Пекабеско АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник за одржување на апарати под притисок -хаусмајстор

Скопје

Рок за пријавување:

  • Пекабеско АД


ПЕКАБЕСКО ад

АКО САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомесни производи и трговец на големо  со прехрамбени производи  ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите ви нуди слободни работни позиции:

РАБОТНИК ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА АПАРАТИ ПОД ПРИТИСОК -ХАУСМАЈСТОР

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Средна стручна подготовка машински смер (термоенергетска насока ќе се смета за предност)
  • Со работно искуство од минимум 2 години;
Работниот однос се склучува на одредено време 6 месеци со можност за продолжување, нето плата до 25.000,00 ден, плус топол оброк и превоз , работнa  во три смени, а неделното работно време изнесува 40 часа, избор ќе се изврши во рок 15 (петнаесет) дена, по истекот на рокот за пријавување  во зависност од бројот на пријавените кандидати. 

Напомена: Молбите на кандидатите кои не ги исполнуваат горе наведените услови нема да се разгледуваат.

Испратете го вашето CV (молба) преку полето Брза Апликација.
 
Апликациите да се достават заклучно со 30.09.2020 година.
Ќе бидат контактирани кандидатите кои ги задоволуваат критериумите.

Пекабеско АД

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде