Vrabotuvanje.com - Унапредувач на продажба - Скопје - Скопје - Атлантик група
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Унапредувач на продажба - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Атлантик група

Сакаш да бидеш дел од компанија, регионален лидер, која ги застапува
брендовите од нашето детство?

Сакаш да бидеш дел од успешен тим и наш амбасадор на терен?

Тогаш, оваа позиција може да биде твојот следен предизвик!

УНАПРЕДУВАЧ НА ПРОДАЖБА - СКОПЈЕ
 

 

АКО МИСЛИШ ДЕКА:

 • ти одговара динамична средина и работа на терен,
 • имаш релеватно искуство во продажниот свет,
 • си комуникативна личност и ти одговара соработка со други,
 • си одговорна и самоиницијативна личност која предлага нови идеи и решенија,
 • ти е важна брзината и квалитетот на извршените дневни задачи,
 • имаш дозвола „B“ категорија.

ТОГАШ, ПОЗИЦИЈАТА УНАПРЕДУВАЧ НА ПРОДАЖБА ТИ НУДИ МОЖНОСТ ДА:

 • вршиш редовна посета на продажните објекти и градиш позитивни односи со купувачите,
 • се грижиш за застапеноста на нашите производи и нивна квалитетна изложеност,
 • водиш евиденција за роковите според FIFO стандардите,
 • поставуваш панели за изложување на производите.

ЗОШТО АТЛАНТИК:

 • Атлантик Група е океан на можности кој ти нуди многубројни бенефиции; покрај месечен систем на наградување, тука се и божиќница и регрес, а преку квалитетен систем на управување со учинок, наградување и флекс бенефиции ќе имаш можност да бидеш препознаен за доплнителниот труд кој го вложуваш во нашата компанија.
 • На нашите вработени им стои на располагање широк дијапазон различни едукации и развојни програми во согласност со деловните потреби.
 • Во Атлантик на вработените им пристапуваме холистички и важно ни е да се чувствуваат добро во сите аспекти на својот живот и да постигнат баланс помеѓу приватниот и деловниот живот: Atlantic Body, Atlantic Mind, Atlantic Spirit и Atlantic Soul се различни програми кои ти овозможуваат да се посветиш на она што ти е важно, било да станува збор за спортски активности, едукации или волонтирање.
 • Сепак, она што е најважно не е напишано на лист, ќе работиш со луѓе кои ја сакаат својата работа и функционираат како мускетарски тим – сите за еден, еден за сите.

Заинтересиран си? Пријави се и дај ни можност да се запознаеме.   
Атлантиковци 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде