Vrabotuvanje.com - Комерцијалисти - Тетово - Тетово - Еда Груп ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалисти - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

 • Еда Груп ДООЕЛ

ЕДА ГРУП ДООЕЛ, објавува оглас за следната работна позиција:

КОМЕРЦИЈАЛИСТИ
РЕОН: ТЕТОВО

​Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Потребно е претходно работно искуство во дејноста
 • Познавање на работа со компјутери
 • Познавање на англиски јазик
 • Возачка дозвола Б - категорија
 • Комуникативност и преговарачки вештини

Опис на работна позиција:

 • Планирање и организирање на продажни активности
 • Посета на клиенти, презентирање и запознавање на купувачите со асортиманот на производи
 • Градење, развивање и одржување на односи со клиенти
 • Следење на работата на конкуренцијата и предлагање активности


 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде